środa, 2 marca 2016

Zabawka Krówka Pozytywka Babyono -receznjaKto z was zna firmę  Babyono ten wie, że cały czas wypuszczają  na rynek  różne  nowości.
W ofercie firmy znajdują się  produkty dla mam jak i maluszków  (zabawki,akcesoria do jezdnia, zestawy okołoporodowe itp) w połowie  miesiąca  dostaliśmy  do testowania  Zabawną  Krówkę pozytywkę.
Ucieszyłam się gdyż  już wcześniej chciałam ją  kupić dla Gabi.

"Edukacyjna zabawka dla dzieci 6+Rozwija zmysły wzroku i słuchu dźwięki pozytywki uczą rozróżniania natężenia dźwięków dzięki podobieństwu do prawdziwych postaci zwierząt uczy rozpoznawania ich kształtów i sylwetek."
 Krówka rzeczywiście jest urocza,  przyciąga  wzrok dziecka.  Sweterek który ma na brzuszku  to świetny pomysł na połączenie różych wzorów i kolorów.  Cała jest mięciutka rogi , ręce ogonek i nóżki  ma z różnych elementów tkanin a każda  o innej fakturze co ciekawi dziecko i zachęca do  zabawy. Krówka ma zawieszkę dzięki czemu można ją przyczepić/powiesić w wózku, foteliku i łóżeczku  (u nas jest to rowniez świetny gryzak, nie martwcie się jest solidna) Kółeczko pozytywki znajduje się z tyłu , po na ciągnięciu słychać delikatną melodyjke która jest miła  dla ucha i wyciszająca , niestety do zasypiania się nie nadaje  gdyż  gra za krótko  a każde  naciągnięcie pozytywki wybudza dziecko . Gdyby była możliwość aby grała ona określony czas było by cudownie (proponowała bym dwa tryby krótszy i dłuższy, bo wiadomo jedno dziecko potrzebuje wiecej czasu , drugie zasypia bez problemu)
Więcej wad nie posiada jako zabawka/przytulanka jest idealna , fajne kolory i pomysłowe połączenie tkanin sprawia ,że zabawka jest atrakcyjna dla dzieci.


4 komentarze:

  1. Pewnie, że każda mama zna BAbyono :) jedna z tańszych, a porządnych firm :) My mieliśmy takiego fajnego niebieskiego hipcia w łapkę - zakończonego gryzakiem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak nasza ulubiona firma mają cudne zabawki ;) a Hipcia mamy takiego pomarańczowego z kieszonką.

      Usuń

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics