środa, 18 listopada 2015

Video Niania Grand Elite 2 firmy Luvion - RecenzjaWitam, z ogromna przyjemnością zaprezentuje Państwu urządzenie które ułatwia życie wielu rodzicom.

Od jakiegoś czasu nasze życie się zmieniło. Każdy wolny czas , gdy Gabrysia spokojnie śpi, spędzamy z mężem oraz 2,5 letnim synkiem Oliverem. Oglądamy filmy , bajki oraz możemy poświęcić czas na zabawę z Oliverem nie lękając się że nasza Gabrysia właśnie mogła się obudzić. A to wszystko zawdzięczamy Video niani Grand Elite 2 firmy Luvion.Dlaczego właśnie wideo niania?
Przy drugiej ciąży wiedziałam ,że elektroniczna niania przyda nam się do podglądu naszej córeczki zwłaszcza przy naszym synku który stał się zazdrosny. Podgląd wyklucza nasze stałe bieganie do pokoju i sprawdzanie czy mała śpi a przede wszystkim czy Oliver nie przeszkadza jej podczas drzemki.


Ocena video niani?
Zestaw od firmy Luvion model Grand Elite 2 składa się z kamery , video monitora. Kamerę możemy postawić (możemy ją zamontować na ścianie) w dowolnym miejscu . Kamera zasilana jest tylko i wyłącznie przez dołączony zasilacz zaś video monitor zasilany jest baterią akumulatorową którą możemy wielokrotnie ładować dzięki kablowi USB z doczepiana wtyczką. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca dzięki czemu możemy je swobodnie nosić przy sobie. 
 I to by było wszystko! Wystarczy włączyć oba urządzenia które się ze sobą połączą i wszystko działa. Na 3,5' ekranie widać wszystko nawet, gdy w pokoju jest już zupełnie ciemno. Ekran niani możemy rozjaśnić co daje lepszy efekt bądź też ściemnić. Oprócz tego możemy za pośrednictwem niani , sterować kamerą w dół , górę lub na boki. Dzięki tej opcji możemy sprawdzić co prócz tego w tym czasie robi druga pociecha lub też co dzieje się dookoła . Kamera jest na tyle czuła , że niania reaguje dźwiękowo natychmiast , gdy nasze maleństwo się chociażby przebudzi. Przykładowo w nocy podglądać możemy włączyć i wyłączyć za pomocą przycisku ON/OFF/SLEP gdy chcemy sprawdzić co robi nasze dziecko. Zasięg urządzenia to 300 m co daje nam możliwość swobodnego przemieszczania się po całym domu/mieszkaniu bez obaw , że utracimy zasięg z kamerą i nie będziemy mogli sprawdzić co robi nasze maleństwo. Niania elektroniczna dodatkowo jest wyposażona w wysuwaną antenę gdybyśmy chcieli poprawić nasz zasięg , istnieje również możliwość podłączenie do naszej niani do 4 kamer które możemy ustawić w innych pomieszczeniach gdzie przebywają zazwyczaj nasze dzieci w ciągu dnia i mieć je na oku. Kamera posiada także czujnik temperatury który na wyświetlaczu naszej niani pokazuje temperaturę w danym pomieszczeniu. Niania posiada również bardzo przydatną funkcję obustronnej komunikacji Talk-back dzięki czemu możemy komunikować się z naszym starszym synkiem bądź uspokoić maleństwo zanim dojdziemy do pokoju. Oba te urządzenia są wykonane z trwałego tworzywa, posiadają ładny desing.

Podsumowanie!
Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z niani i prostoty jej obsługi . Już nie musimy pełnić dyżurów i biegać do pokoju sprawdzić co robią nasze dzieci. Tak więc uważamy nianię za jedno z najcudowniejszych urządzeń jakie stworzono dla rodziców i dzieci :)  Oczywiście każde urządzenie ma też wady, a tu występuje tylko jedna "cena" , gdyż na naszym rynku sięga ona w zależności od sklepu 799zł . Ale czego się nie robi dla spokoju naszego i naszych dzieci .Szczegółowe funkcje urządzenia!
 • Zaawansowana technologia cyfrowa zapewnia bezpieczne połączenie kodowane, wolne od zakłóceń
 • Podgląd oraz tryb nocny Night Vision
 • Zasięg do 300 m
 • Czujnik temperatury
 • Duży kolorowy wyświetlacz 3.5' cala o wysokiej rozdzielczości
 • Obrotowa kamera zdalnie sterowana
 • Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg
 • Regulator głośności oraz jasności "SHORT-CUT"
 • Wskaźnik poziomu baterii
 • Uchwyt do montażu na ścianie 
 • Nóżka do odparcia monitora
 • Obustronna możliwość komunikacji Talk-back
 • Możliwość podłączenia do 4 kamer
 • Zasilacz do kamery , zasilacz do monitora z możliwością podłączenia poprzez USB z laptopem .
 • Instrukcja obsługi w czterech językach
 • Funkcja ZOOM
 • Rozpoczęcie pracy po 2 minutach
 • Światełka LED sygnalizujące rejestrację dźwięku


Zapraszam również do obejrzenia Video prezentacji Niani Luvion Grand Elite 2
Mam nadzieje że prezentacja pomoże przyszłym i obecnym rodzicom w podjęciu ostatecznej decyzji przed zakupem.
Serdecznie polecam :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics