czwartek, 19 listopada 2015

Szablon do brwi - moj hit!

Witajcie :)
Ostatnio tak sobie myślę, skoro zmieniłam fryzurę, to teraz przydałoby się zrobić coś z brwiami. Kosmetyczka nie ma czasu, wtedy kiedy mam go ja więc trudno i co tu zrobić z krzakami, które niegdyś mogłam nazwać brawami?
Sama jakoś nie bardzo umiem to ogarnąć, to znaczy umiem, ale zawsze jedna nie jest podobna do drugiej. Wtedy tak mi przyszło na myśl, że musiałabym mieć szablon, sama z siebie zaczęłam się śmiać, ale z ciekawości postanowiłam sprawdzić co znajdą Google. I wiecie co? Takich szablonów jest pełno, aż mi mina zrzedła.

No fajnie to może spróbuję, znalazłam zestaw, który nie był drogi, bo w końcu nie wiem, czy coś z tego wyjdzie więc po co tracić pieniądze. Jak to w życiu bywa, zamówiłam coś innego, bo tamto było niedostępne.

Jesteście ciekawi efektów i jaki wybrałam zestaw?
Więc tak ...
Zestaw składa się z czterech szablonów o różnych kształtach, henna i "nożyk" do regulacji.
Wybrałam kształt najbardziej zbliżony do moich brwi, pomalowałam, czyli nadałam im odpowiedni wygląd i zaczęłam wyrywać.
Efekt ? Super jakbym właśnie wróciła od kosmetyczki :) Jeszcze małe poprawki henna i idealnie, szczerze to nie spodziewałam się, że efekt nawet w połowie będzie taki fajny.A Wy zajmujecie się stylizacją brwi same , czy wolicie iść do kosmetyczki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics