piątek, 1 maja 2015

Canpol Babies Kwietniowa Edycja                   
Witajcie
 dzisiaj Zapraszam do zgłaszania się na stronie blogostrefy do testowania lub zorganizowania konkursu na swoim blogu ,a co jest nagrodom? 
Otóż 40 zestawów
Podgrzewacz elektryczny i butelka HabermanButelka Haberman jest opatentowanym produktem zaprojektowanym z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę. Służy do podawania pokarmu odciągniętego z piersi, mleka modyfikowanego lub wody. Butelka została zaprojektowana w taki sposób, by dziecko jadło powoli, wkładając przy tym odpowiedni wysiłek w ssanie. Karmienie z zamkniętego smoczka oznacza, że połknięcie powietrza z butelki staje się niemożliwe.
Więcej informacji o butelce Tutaj!

Podgrzewacz elektryczny Nowy podgrzewacz Canpol Babies z termostatem niezbędny sprzęt który warto mieć szczególnie gdy karmimy w nocy i chcemy szybko podgrzać pokarm.
Podgrzewacz jest wyposażony w miseczkę więc przyda się również przy rozszerzaniu diety, na gęste pokarm. Dzięki pokrętłu ustawiamy odpowiednia temperaturę szybko i prosto nic dodać nic ująć ,może sami się przekonacie zapraszam wszystkich rodziców zgłaszajcie się do blogostrefy a może to właśnie wy będziecie tymi szczęściarzami 

Powodzenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics