piątek, 13 października 2017

Maga Bloks® Storytelling Przygodowe ZOO FisherPrice // RECENZJA
Dzieciństwo, czas zabawy i beztroski, pamiętacie jeszcze coś z tych chwil? Mówi się, że w każdym z nas drzemie dziecko. Jasne, że tak! Mając swoje dzieci, nie tylko bawimy się z nimi, ale także uczymy różnych zabaw. Obecnie dzieci trudno jest zainteresować czymś innym niż komputer, smartfon, konsola czy wirtualny świat. Zdaję sobie sprawę, że wraz z rozwojem technologii zatracamy umiejętności zabaw np., skakanie na gumie, zabawa w berka i wiele innych zajęć, przy których my sami potrafiliśmy spędzać każdy dzień. Jednak warto pokazać dziecku, że istnieją inne rozrywki, również atrakcyjne, co gry wideo! 


Układanie klocków, to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do spędzania czasu z dzieckiem. Może zbudujemy razem ogromny dom, wieże z klocków albo skonstruujemy nowy model samochodu? Dzięki takim zabawą rozbudza się wyobraźnia dziecka. Nauczymy go cierpliwości, kreatywności. Pokazując, że praca przynosi wymierne efekty, w tym przypadku będzie to satysfakcja. Dziecko będzie mogło pochwalić się skonstruowaną rzeczą, własnym, autorskim pomysłem. Dzięki takim zabawom przekonuje się, jakie talenty drzemią w moich pociechach.
 Moje maluchy uwielbiają klocki, mamy kilka różnych zestawów i każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Ostatnio mieliśmy przyjemność testować klocki Maga Bloks® Storytelling Przygodowe ZOO FisherPrice, jest to linia klocków przeznaczona dla dzieci już od 1-go roku życia do 5-go. To zabawka idealna do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwija kreatywność. Łatwe do składania, a jednocześnie pobudzające wyobraźnię.  Tworzymy zoo z nowymi przyjaciółmi ze świata zwierząt! Klockami, dzięki którym poczujemy się jak na safari z trzema sympatycznym zwierzątkami. Każde zwierzątko w zestawie ma własne miejsce do zabawy. Możesz pokręcić się w małpiarni, z pluskiem zjechać do rzeki, w której chłodzi się słoń, lub otworzyć drzwi wybiegu dla tygrysów i poszukać tam swojego pasiastego przyjaciela! Po zakończeniu zwiedzania zoo zabierz zwierzaki na szaloną przejażdżkę – przedostaniecie się na drugą stronę wodospadu!  Maga Bloks Storytrlling Przygodowe Zoo to jedna z tych zabawek, która pozwala odkrywać potencjał  dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój.  Klocki, które dzieci mogą  wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie – klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów. Zoo safari składa się z 45 elementów w tym, są elementy ruchome, wodospad z otwieranymi drzwiami, wybieg dla tygrysów z obrotowymi drzwiami ,klocki w kształcie liścia, zjeżdżalnia ozdobiona motywami rzecznymi oraz 3 figurki zwierzątek: tygrys, małpka i słoń. Duże, bezpieczne, kolorowe klocki robią wrażenie, dzieci były zachwycone, gdy zobaczyły zawartość przesyłki. Ja jako rodzic jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania całego zestawu, dzięki tym klockom mieliśmy super zabawę. Fajnie, że można łączyć je z innymi zestawami, co daje możliwość rozbudowania naszej kolekcji! Uwielbiam je również za możliwość tworzenia wspaniałych historyjek podczas zabawy. 
Dziękujemy Babyonline.pl za możliwość testowania :)
2 komentarze:

  1. Zabawki fisher price są świetne! mieliśmy ich mnóstwo gdy córka byla mlodsza!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To nasze pierwsze klocki z FP, ale mamy kilka innych zabawek i są naprawdę fajne, trwałe i ciekawe😉

      Usuń

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics