sobota, 5 listopada 2016

Wywiad - Magdalena opowie nam dzisiaj o zdobieniu techniką decoupage, swojej pasji!
Pasja, czyli zamiłowanie do czegoś co sprawia nam ogromną radość. Każdy człowiek posiada pasję i nie ważne czy jest to zbieranie znaczków, szycie, malowanie, pisanie wierszy wszystkie te niepowtarzalne umiejętności sprawiają, że świat jest bogatszy w ludzi z talentem . Wiadomo, że wsparcie w kształtowaniu pasji jest niezwykle istotne, przeważnie osoby,które zaczynają swoją przygodę mają małą wiarę w swoje umiejętności. Dzisiaj mam przyjemność zaprosić Was na wywiad z Magdą, która opowie nam o zdobieniu przedmiotów drewnianych techniką decoupage!


1.Witaj, przedstaw się i powiedz nam coś o sobie.
Mam na imię Magdalena jestem 22 letnią pogodną dziewczyną  Kiedy w 2013 roku skończyłam naukę w szkole średniej długo szukałam pomysłu na to co mogłabym robić w życiu. Będąc pod dużym urokiem książek Pani Katarzyny Michalak jakie przeczytałam a także zamiłowanie do rękodzieła przyczyniło się do tego, że w marcu bieżącego roku założyłam bloga Swoimi Słowami o książkach i rękodziele. http://piszeswoimislowami.blogspot.com/.

2. Czym jest zdobienie techniką decoupage ?
Decupage jest to technika zdobnicza, polegająca na przyklejaniu wyciętych bądź wyrwanych elementów serwetek, papieru do decoupage.
3. Dlaczego zdobienie przedmiotów a nie np. malarstwo czy rzeźba?
Wybrałam zdobienie przedmiotów techniką decoupage dlatego, że zdobienie tą techniką wykonuje się dosyć szybko niż w przypadku malarstwa czy rzeźby a efekt końcowy wykonanej pracy jest więcej niż zadowalający.
4. Jak to sie zaczęło i skąd czerpiesz inspiracje ?
Moja przygoda z decoupage zaczęła się na zajęciach plastycznych w ośrodku do którego uczęszczam. Zauroczyły mnie prace jakie były tam wykonywane tą metodą. Po niedługim czasie sama spróbowałam swoich sił w zdobieniu tą techniką i od tamtego czasu cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat decoupage. Inspiracją są dla mnie przede wszystkim uroczystości rodzinne; urodziny, święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne a także chęć posiadania przedmiotu oryginalnego, którego nie znajdę w sklepie.
5. Czy jest to tylko hobby, czy chciałabyś w przyszłości rozwinąć swoją pasję?Czy twoje plany na przyszłość również wiążą się ze sztuką?
Na dzień dzisiejszy jest to moje hobby jednak pracuję nad tym aby coraz większa grupa ludzi dowiedziała się o moim blogu oraz o rzeczach, które wykonuję. W przyszłości nadal chciałabym rozwijać swoją pasję może z biegiem czasu uda mi się dzięki temu zbudować coś fajnego...
6. Czy rodzina i przyjaciele wspierają Cię w rozwijaniu twojej pasji?
Tak, oczywiście rodzina jak i przyjaciele bardzo wspierają mnie w rozwijaniu mojej pasji to oni byli pierwszymi osobami dla których robiłam prezenty przy użyciu metody decoupage
8. Twoje prace są świetne, szczególnie zegar wpadł mi w oko ;) ile czasu musisz poświęcić na wykonanie jednej pracy?
Dziękuje bardzo, że przedmioty jakie wykonuje podobają się również innym osobom spoza moich najbliższych. Na wykonanie jednej pracy spokojnym tempem potrzebuje ok. 7 dni  
9. Jak wygląda twój kącik "twórczości" możesz opisać ale zdjęcie również mile widziane.
Nie mam przeznaczonego szczególnego miejsca na kącik „twórczości” część prac wykonuje podczas zajęć plastycznych w ośrodku ale czasami zdarza się też że „tworzę w domu.
7. Jakie jest twoje największe marzenie?
Moim największym marzeniem jest to aby mój blog „dotarł” do jak największej liczby osób, aby zaciekawił osoby z którymi mogłabym nawiązać współpracę. Jednak moim najskrytszym marzeniem jest możliwość uczestnictwa w Targach książki w Warszawie lub Krakowie.

Dziękuję Ci, że chciałaś podzielić się z czytelnikami swoją historią. Teraz możecie zobaczyć klika prac Magdy. Którą się Wam podoba? Może Wy również macie talent którym chcecie się pochwalić?

Macie pasję, tworzycie rękodzieło? Chcecie podzielić się swoją historią jak to się zaczęło? Zapraszam Wszystkich chętnych do kolejnych wywiadów!


5 komentarzy:

 1. Dziękuje za możliwość udzielenia wywiadu - podzieleniem się swoją pasją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie jestem uzdolniona plastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatni zegar wygląda świetnie! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Żałuję, że pod kątem plastyczno-technicznym mam dwie lewe ręce, ale te prace wyglądają przepięknie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzy mi się taka piękna szkatułka. Niestety mam dwie lewe ręce do tego typu zajęć. Przegenialne :)
  https://fentyme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics