wtorek, 26 maja 2015

Dzień Matki

                                 


                                                                   Mama Mamusia....
 

Dzień Matki :)

W Polsce święto to przypada na 26 maja. To święto ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości, podziękowania za trud włożony w wychowanie.
 Cieszę się że jestem Mamą, nie tylko w taki dzień jak te ale każdego dnia. Mimo że bywa ciężko ,że nie zawsze jest tak jak chcemy ,a nasze życie zmienia się miłość do dziecka to wyjątkowa więź. Nigdy nie rozumiałam tej miłości dopóki sama jej nie zaznałam ,teraz wiem że dla synka zrobię wszystko i zawsze będę się starać go chronić. Nauczę czym jest dobro ,miłość szacunek i inne wartości którymi powinien się kierować w życiu. Będę wspierać swoje dziecko bez względu na jego poglądy i upodobania bo zawsze będzie moim serduszkiem ,tym małym maluszkiem którego urodziłam.


Specjalnie z okazji dnia Matki narysowałam symbol każdej kobiety i matki :) Podoba się wam?


Drogie mamusie te z  dziećmi i te z brzuszkami Życzę wam dużo cierpliwości bezgranicznie miłości ,dumy ze swoich pociech,  radości z najmniejszych postępów i szczęścia przy każdym najmniejszym uśmiechu waszych bobasów :)Mój Kochany Skarb:)

5 komentarzy:

 1. Fajny obrazek :)
  Dla Ciebie również najwspanialsze życzenia w tym szczególnym dniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mały napad wenny :) już zapomniałam jaką to daje mi radość .

  OdpowiedzUsuń
 3. Artystyczna dusza z Ciebie. Piękny szkic. Wspaniale być mamą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę fajny rysunek.
  A nasza pociecha przyszła na świat dokładnie tego dnia, dlatego postanowiliśmy, że dzień matki będziemy obchodzić 10 maja - na międzynarodowy dzień matki. Nie chcę, żeby maluch w swoje święto musiał dawać mnie laurki albo składać życzenia. Chcemy, żeby to był tylko jego wyjątkowy dzień.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics