środa, 21 stycznia 2015

Testowanie z Streetcom- Mleka Modyfikowanego Nestle Junior o Smaku Waniliowym i Miodowym

   Wielkie Testowanie Mleka Modyfikowanego Nestle Junior o Smaku Waniliowym i MiodowymW paczce Ambasadorki znajdowały się :
- 1opakowanie Nestle Junior mleka modyfikowanego w proszku dla dzieci od 1. roku życia o smaku waniliowym
- 1 opakowanie Nestle Junior mleka modyfikowanego w proszku dla dzieci od 1. roku życia z miodem
 -Ulotki do rozdania znajomym mamom
-Przewodnik po kampani.

Marka Nestle stworzyła specjalne mleko modyfikowane Nestle Junior dla maluchów-odkrywców,aby mogli w pełni cieszyć się tym czasem i odkrywać jak najwięcej smaków.Wprowadzenie do diety naszego dziecka mleka modyfikowanego Nestle Junior,dostarcza mu odpowiednią ilość żelaza!
Już dwa kubeczki mleka modyfikowanego Nestle Junior (250mlkażdy) pokrywają 100%
zapotrzebowania na wapń i co najmniej 75% zapotrzebowania na żelazo.

Żelazo jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Największe zapotrzebowanie na nie mają dzieci w pierwszych 3 latach swojego życia.
Żelazo odgrywa ważną rolę w rozwoju mózgu,prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego oraz rozwoju poznawczego.Jest to składnik niezbędny do tworzenia krwi.

Pierwsze kubki smakowe pojawiają się u dziecka w 3-4 miesiącu ciąży,ale to początki życia,czyli okres,w którym teraz Nasz odkrywca  jest najważniejszy. Poznaje on smaki potraw,wyrabia w sobie nawyki,które mogą zostać na cale życie. Dieta naszego dziecka powinna być zróżnicowana .wszystkie smaki dziecko może odczuwać i rozróżniać dzięki kubkom smakowym umieszczonym na języku oraz części ustnej gardła. Kubki smakowe nie są rozmieszczone równomiernie po całym języku -jest on podzielony na odpowiednie strefy. Jednak zanim maluszek wybierze swoje ulubione smaki,musi poznać jak najwięcej z nich . To dzięki rodzicom mały odkrywca smaku może zostać smakoszem:)


Ważne, by dieta maluszka była zróżnicowana dlatego przygotowywanie różnych potraw o różnych smakach pomoże dziecku w poznawaniu i odkrywaniu
ulubionych smakołyków.

A oto przepis :

Śniadanie (przepis z przewodnika ambasadorki)
Jajecznica na parze ze szczypiorkiem

składniki:
1jajko(całe)
płaska łyżka masła
łyżeczka posiakanego szczypiorku
łyżka mleka modyfikowanego np. Nestle Junior o smaku naturalnym (rozrobic z wodą)

Szczypior myjemy i drobno kroimy.
Gotujemy wodę w garnku.
Spodeczek smarujemy masłem i wstawiamy do garnka z wrzątkiem .
Na spodeczek wbijamy jajko i starannie mieszamy do ścięcia się białka,dodajemy mleko modyfikowane .
Przed podaniem posypujemy szczypiorkiem.
Kampania mleka modyfikowanego polegała na rozdaniu próbek mleka smakowego mamom małych odkrywców aby zobaczyć które mleko najbardziej smakuje dzieciom .
Mój mały odkrywca polubił mleko waniliowe ogólnie ten smak lekko czuć bardziej czuć samo mleko i wydaje mi się że właśnie że mleko ma dużo żelaza to ma ten posmak inny niż np mleko którego używamy Bebiko.
 Cała kampania przebiegła bardzo sympatycznie rozdałam wszystkie mleko ,na początku jak zobaczyłam że nie są to próbki tylko mleko w woreczku pomyślałam sobie że nic z tego nie będzie,
najłatwiej było z zaprzyjaźnionymi mamami które nie miały problemu aby przyjść do nas i zrobić swojemu maluszkowi mleczko najwięcej wysiłku włożyłam w przekonanie mam które są tylko przelotnie znajomymi ale ogólne wrażenie jest bardzo miłe. Ostatnie spotkanie mam zorganizowałam w pracy jest tam dużo mam które mają dzieci w tym wieku rozdane zostały wszystkie ulotki a do tego dołączone mleczko. Dzieciaczki
które u nas były wybawiły się mamy sobie poplotkowały ,Streetcom organizuje bardzo fajne kampanie uczestniczenie w nich jest zawsze przyjemnym i ciekawym doświadczeniem oraz poznawanie nowych osób i angażowanie ich w spotkania to ciekawa przygoda .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics