czwartek, 15 stycznia 2015

Kapsułki Vizir

Nasz test

Oto kampania z trnd i kapsułki vizir
Sposób użycia:

Wkładamy kapsułkę piorącą bezpośrednio do pustego bębna pralki. Układamy pranie na kapsułce. Uruchamiamy pralkę.Kapsułka może być używana zarówno do prania białego, jak i kolorowego. Jest uniwersalna.

Rozpuszcza się już przy 30 stopniach. Otoczka kapsułki wykonana jest z całkowicie organicznego materiału.Czy wystarczy 1 kapsułka, by wyprać dobrze rzeczy?

Tak, każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość skoncentrowanego środka piorącego w płynie. Jednak, jeśli wydaje nam się, że mamy bardzo dużo wyjątkowo zabrudzonej odzieży, można włożyć 2 sztuki. Mój Mąż miał właśnie taką wątpliwość przy ubraniach roboczych, mocno brudnych, więc zastosował 2 i był zadowolony z rezultatów.Producent nie zaleca stosować kapsułki do prania ręcznego, są one przeznaczone tylko do prania w pralce.Zapach:

Świeży, przyjemny. Nie musimy dodawać już płynu. Ale to sprawa indywidualna. Jak miałam bardzo dużo prania, zapach był wyczuwalny na rzeczach, ale nie jakoś bardzo. Można dolać trochę płynu. Ale jak praliśmy rzeczy taty z dwoma kapsułkami, to po wyjęciu była moc ;) Znaczy zapach był dość silny.Przechowywanie kapsułek:

Trzymamy je w pudełku, w którym kupiliśmy. Zamknięte. Trzeba uważać, żeby nie dostała się do nich woda, może to grozić ich uszkodzeniem. Z daleka od dzieci - wiadomo.Moja opinia:

Niewątpliwym plusem jest wygoda - wrzucamy kapsułkę, wkładamy pranie i włączamy program. Nie trzeba odmierzać odpowiedniej ilości proszku, sprawdzać czy wsypuje się proszek do ubrań białych czy kolorowych. Nic nam się nie rozsypuje, nie musimy dolewać płynu - chyba, że ktoś chce i lubi mocniejszy zapach na wypranych rzeczach.Rzeczy są wyprane, brak jakichkolwiek zacieków i pozostałości proszku (a to czasami się zdarzało przy użyciu normalnego proszku). Białe rzeczy faktycznie białe, skarpetki doprane, zabrudzenia np. z błota również znikają. Ja piorę w 60 stopniach.

Ogólnie bardzo fajny produkt, poręczny, łatwy w użyciu i przechowywaniu. Myślę, że świetnie sprawdzi się też u osób bardzo młodych, szczególnie panów, którzy są czasami oporni co do różnego typu prac domowych. ;)Jest też wersja dla osób o wrażliwej skórze  - Vizir Sensitive Clothes.Cena: od ok. 22 zł za 15 sztuk, ale są różne wielkości opakowań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics