sobota, 21 kwietnia 2018

SUCHY OLEJEK DO CIAŁA NIVEA- Recenzja
SUCHY OLEJEK DO CIAŁA NIVEA

Opis producenta;
W czasie, gdy Twoja skóra traci blask i jest narażona na niskie temperatury, możesz dać jej odrobinę szczęścia. Wyjątkowy Suchy olejek do Ciała NIVEA zapewnia intensywne, 24-godzinne nawilżenie i odżywienie. Dzięki swojej formule z drogocennym olejkiem migdałowym szybko się wchłania i nie zostawia żadnych tłustych śladów.

Ocalałe Riley Sager- Recenzja
Ocalałe
Riley Sager

Kim jestem?
Każdego dnia myślę, że jestem szczęściarą.
Kim byłam?

Celem. Ofiarą. Nazwali mnie Ocalałą.
Co się ze mną stanie?

Boję się. Historie z przeszłości powracają.


Ocalałe to przydomek nadany przez media kobietom, które jako jedyne uniknęły śmierci w masakrze, w której życie stracili ich najbliżsi przyjaciele. Lisa, Samantha i Quincy - lata temu każda z nich przeżyła coś wstrząsającego i każda na swój sposób próbowała sobie z tym poradzić, oraz żyć dalej. Wszystko zmienia się w chwili, w której okazuje się, że z pozoru najsilniejsza psychicznie Lisa popełnia samobójstwo, a w życiu Quincy niespodziewanie pojawia się Sam.

środa, 3 stycznia 2018

„Kiedy Odszedłeś” - Jojo Moyes! Moja Recenzja
„Kiedy Odszedłeś” Jojo Moyes!

Pierwsza książka była niesamowita, przepełniona emocjami i humorem, dlatego z przyjemnością sięgnęłam po drugą część. Troszkę się obawiałam rozczarowania, ale książka jest świetna! Gdy kończy się „Zanim się pojawiłeś”, wydaje się, że Louis Clark zaczyna nowy etap życia, tymczasem sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Web Analytics