środa, 15 lipca 2015

Żelazko z generatorem pary Philips model GC9600 - Recenzja
Witajcie

Dzisiaj będzie recenzja żelazka z generatorem pary marki Philips.
Jako ambasador innowacji dostałam do testów najnowszy model żelazka , urządzenie to nazywa się
Philips PerfectCare Elit model GC 9600 series.

Nowe urządzenie Philips  PerfectCare to nowatorskie rozwiązanie do prasowania ubrań. Wszyscy znamy problemy związane z użytkowaniem tradycyjnych żelazek: wybór temperatury do prasowania jeansów i delikatnych tkanin,oczekiwanie na nagrzanie i ostygnięcie żelazka w celu uniknięcia ryzyka zniszczenia ubrania zbyt gorącym żelazkiem. Ten problem należy do przeszłości dzięki żelazku PerfectCare.
Prasowanie z tym żelazkiem jest naprawdę proste ,nie trzeba regulować temperatury ,niema ryzyka przypalenia,nie trzeba czekać na nagrzanie się lub ostygnięcie urządzenia. Prasowanie trwa krócej bez względu na ,to kto je wykonuje.Dzięki technologi OptimalTemp każdą tkaninę można wyprasować skutecznie i bezpiecznie.Żelazko posiada wyjątkowo optymalną komorę cykloniczną zapewniającą wysokie ciśnienie pary, która wnika wgłąb tkaniny ,co przyśpiesza prasowanie bez ryzyka wycieku wody. Doskonałe połączenie intensywnego strumienia pary i optymalnie dobranej temperatury stopy żelazka. Kluczem do efektywnego rozprasowania zagnieceń jest para,a nie temperatura stopy ,ta powinna być wyższa od temperatury pary ,aby zapewnić usuwanie śladów wilgoci.

Żelazko posiada trzy tryby działania:

OptimalTemp - umożliwia prasowanie wszystkich tkanin nadających się do prasowania w dowolnej kolejności bez konieczności zmian ustawienia pary czy temperatury żelazka

Turbo - umożliwia szybkie prasowanie  z większą ilością pary mozna go także używać w pozycji pionowej 

ECO - po jego naciśnięciu  zmniejsza  się zużycie energii podczas prasowania, tryb Eco zapewnia przepływ pary wystarczający do skutecznego prasowania ubrań.

Zbiornik na wodę jest bardzo pojemny  1,8L bez obaw o nasze urządzenie możemy używać wody prosto z kranu do prasowania. W przypadku gdy mamy twardą wodę dodajemy w proporcjach pół na pół z wodą destylowaną .
Easy De Calc - jest to pokrętło które służy nam do usuwania kamienia z żelazka, wystarczy że spuścimy wodę która się tam znajduje . Należy to robić gdy wskaźnik urządzenia miga i wydaje ciągły sygnał dźwiękowy , następuje to około miesiąca lub po 10 sesjach prasowania.


Gdy żelazko się nagrzewa lampka  miga po nagrzaniu jest sygnał dźwiękowy który oznacza gotowość do pracy, tak jest również przy każdej zmianie trybu . Baza żelazka posiada specjalne komory w których chowamy kabel sieciowy oraz wąż dopływowy dzięki temu nie pałętają się one niepotrzebnie. Odstawiając żelazko na bazie używamy specjalnego przycisku blokady dzięki czemu może przenosić całość bez obaw że nam wypadnie. Po 10 minutach bezczynności urządzenie się wyłącza .

Nie lubisz prasowania? Z tym żelazkiem zmienisz zdanie, tak jak ja. Zakochałam się w nim , cudownie prasuje bardzo szybko i dokładnie,a do tego jest lżejsze niż standardowe żelazko.Zapraszam również do obejrzenia video recenzji
Na której dokładnie prezentuje Żelazko Philips
( Nie przejmujcie się widokami , akurat trwa remont ;) .

                    https://youtu.be/8zu81j2GloQ
6 komentarzy:

 1. Dla mnie chyba nawet żelazko - cud zawsze będzie zmorą :) Nienawidzę prasowania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko jest się zabrać za prasowanie ale ja wolę pracować, nie cierpię składania;)

   Usuń
 2. Ja również nienawidzę prasowania, więc skoro twierdzisz, że z tym żelazkiem je polubię - koniecznie muszę je mieć! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy standardowym żelazku które jest ciężkie prasuje się dłużej, tutaj całą sprawę załatwia odpowiednio dobrana temperatura i para . Miałam kilka żelazek to bije wszystkie :)

   Usuń
 3. Jestem bardzo z niego zadowolona jest super.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics