piątek, 20 marca 2015

Allforbaby 4 w 1
                                             
                                     Allforbaby
                                Sterylizator 4 w 1
                                         BY-06Witajcie
Dzisiaj będzie o urządzeniu wielofunkcyjnym marki Allforbaby 4 w 1
Po co go używamy czy jest nam potrzebny czy to kolejny zbędny wydatek??
Otóż ja jestem zadowolona ze swojego zakupu ponieważ urządzenie nie było drogie a przy małym szkrabie spełniło swoją rolę otóż sterylizacja to chyba jedna z najbardziej podstawowych czynności przy dziecku ,mycie butelek smoczków nakrętek,laktatora,pojemników na pokarm czy mleko.
Sterylizacja zabija szkodliwe bakterie jak np. E. Coli które u małego układu immunologicznego który nie jest jeszcze rozwinięty może powodować bóle brzucha i biegunkę.
Do kiedy sterylizujemy hm.. każdy według uznania może robić to dłużej lub krócej w poradnikach czy internecie jest to zalecane do pierwszego roku życia i ja tak właśnie robiłam,przy pleśniawkach i dzieciach które mają wrażliwy układ pokarmowy takie zabiegi są bardziej potrzebne. Są też inne sposoby ,możemy butelki i smoczki wyparzyć we wrzątku ale pamiętajmy żeby nie wycierać ich ściereczkami które zostawiają kłaczki tylko pozostawić do wyschnięcia.
Ważnym elementem jest kupowanie butelek łatwych do umycia i rozkręcenia jak i odpowiednich do naszego sterylizatora. Ja miałam butelki avent dwie małe i dwie duże plus duża złota butelka avent i one wszystkie się mieściły bez problemu na koszyczku kładłam smoczki i nakrętki czasami smoczek czy inne rzeczy które wymagały wyparzenia.
Podgrzewanie mleka czy napojów jest wygodne i szybki do zestawu dołączona jest miarka ,a w instrukcji jest napisane ile trzeba nalać wody do każdej funkcji. Wyświetlacz świeci się na niebiesko i wydaje dźwięki przy rozpoczęciu procesu wyparzania jak i końcu jest to cichy dźwięk nie pamiętam czy przy każdej funkcji jest sygnał . Temperatura jest ustawiona do każdej funkcji ale można też samemu dopasować temperaturę . Ja używałam go rok nawet kilka razy dziennie nic się z nim nie stało jak widać na zdjęciach wygląda jak nowy i posłuży mi jeszcze przy drugim bobasku. Cena takiego urządzenia była 119zł ( nie wiem czy są one jeszcze  na rynku czy może już wyszedł nowy model)


URZĄDZENIE MOŻE PODGRZEWAĆ MLEKO, POKARM I UTRZYMYWAĆ USTAWIONĄ TEMPERATURĘ (Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 1 STOPNIA C !)

Wyświetlacz lcd z regulacją temperatury co 1 stopień C.
Doskonała widoczność wyświetlacza również w nocy!
Zakres temperatur do 100 stopni C. Podgrzewacz można ustawić na standardowe tryby podgrzewania tzn. napoje 40 stopni C, pokarm 70 stopni C, temperaturę w zależności od potrzeb można też zwiększać lub zmniejszać. Możliwość zagotowania wody po ustawieniu temperatury na 100 stopni C.
Rozmrażanie - urządzeniem można rozmrażać pokarm.
Gotowanie na parze - urządzenie jest przystosowane do zdrowego gotowania potraw na parze oraz zachowania wartości odżywczych pokarmu.
Szybkość działania. Niski pobór prądu. Równomierne podgrzewanie. Prosty w utrzymaniu czystości. Zachowuje wartości odżywcze pokarmu. Sterylizacja do 7 butelek na raz(przy standardowych butelkach które są wąskie)Sterylizacja parowa, dużo skuteczniejsza od polewania wrzątkiem. Można sterylizować butelki, słoiczki, kubki, sztućce. Sterylizacja likwiduje bakterie, drobnoustroje. Możliwość podgrzewania butek, słoiczków a także ich sterylizacji. Podgrzewacz posiada w zestawie: Kabel sieciowy 220V zasilający, pojemnik sterylizatora wraz z pokrywką, sitkiem, plastikowymi szczypcami, miarkę do odmierzania wody, osłonę podgrzewacza, miseczkę do gotowania. Możliwość zdrowego gotowania na parze. Średnica otworu podgrzewacza wynosi 8cm - podgrzewacz jest odpowiedni dla wszystkich butelek dostępnych na rynku.(butelelki różnych rozmiarów mieszczą się ale nie w takiej ilości jak zapewnia producent,co do średnicy do podgrzewania to jak widać na zdjęciach mieści się butelka avent która jest szeroka i zmieściła by się nawet ciut szersza)
0%BPA - Podgrzewacz nie zawiera szkodliwych substancji, pozytywnie przeszedł restrykcyjne badania laboratoryjne w międzynarodowym laboratorium w Niemczech.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz sprawi mi przyjemność :) zostaw po sobie ślad a na pewno Cię odwiedzę

Web Analytics